09-7496312

במה נוכל לעניין אתכם ?

ימים א-ה : 9:00 - 17:30

תמיד פתוחים לרעיונות חדשים

תפריט

תקשורת בין אישית 2019

סדנת תקשורת בין-אישית

שיחות עם הברמן

אחת הסדנאות המבוקשות אצלנו. תקשורת בין אישית היא הדבק המגבש לגוף משימתי.

“הכל טוב, אבל לפעמים זה מדהים כמה תקשורת חסרה”

הגיוני. כולם רצים בין משימות, אתגרים, סמארטפונים וטאבלטים עד שפתאום השותפים למשימה (עובדת, מנהל, אב בית, מזכירה, ספק, לקוחה) נדחקים לעדיפות משנית. אנחנו בעולם כזה, אבל אסור לוותר. אגב, תקשורת היא משהו נרכש, או משהו מולד?

“…תדעו לכם שהם עברו כבר הרבה סדנאות על תקשורת בין אישית”

אז הנה סוד ראשון. מולד. תינוק כבר מרגע לידתו מחפש תקשורת עם אמא (וגם עם אבא…), בכי וסימני ידיים ורגליים. “הלו, אני רעב” “הלו, אני עייף”. “תודה על החיוך זה עושה לי טוב”. זה תינוק. אבל עובד הוא כבר לא תינוק (יש כאלה שיתווכחו עם זה..) ולכן תקשורת היא גם משהו נרכש. תחום שחשוב כל הזמן לאמן, לתחזק, להתחדש ולהגדיל את טווח היכולות בו. ממש כמו שחקן שיום יום מחפש את הדמות הנוספת שיש בתוכו, אותה הוא יוכל לגלם, לכן הוא מתמיד בחיפוש ובחזרות גם אם הוא חושב שהוא השחקן הטוב ביותר עלי אדמות.

“אז, איך בדיוק עובדת הסדנה?”

אחרת ממה שהכרתם. (ככה לפחות התגובות אחרי הסדנה הזו)

3 שעות זה זמן נכון להציף את הנושא וגם להתאמן, (זוכרים, אמרנו אימון). פחות מזה – החבר’ה  יישארו רעבים. יותר מזה, זה טוב, ומצריך בנייה מסודרת והתאמה ספציפית.

במהלך הסדנה, אנחנו עוברים ב 3 תחנות מרכזיות:

תחנה ראשונה- קטע פתיחה של השחקנים (מצחיק ומעורר מחשבה) שעוסק בשיקוף מצב תקשורתי (מה קורה כשיש קונפליקט?! ).

תחנה שנייה- כלים מעולם המשחק. דרך תרגילי תאטרון מצחיקים ומשתפי קהל אשר מחדדים תופעות תקשורת פשוטות, מחיי היום יום (משמעות המילה “לא”, אישורי הקשבה ואישורי הבנה, פעולה תקשורתית על פרטנר, קווים אדומים ועוד).

תחנה שלישית- אימון – אימון -אימון. אם בקבוצות קטנות ואם בסימולציות.

למי זה מיועד?

לקבוצות שאתם מזהים צורך לשיפור התקשורת, לצוותי עבודה ספציפיים, לקבוצת מנהלים ומנהלות עם הרבה אגו, לצוות חדש שבונה את תהליכי העבודה שלו, לקבוצות שאתם רוצים לפנק.

מספר משתתפים אידאלי : עד 25.

מה עכשיו?

מתקשרים בנינו. ממש מחייגים (שיטה של פעם, אבל עובדת) או משאירים פרטים (שיטה חדשה שמקטינה את התקשורת הבין אישית) מבררים דברים לא ברורים (במקום להסיק לבד מסקנות כי לא נעים לשאול), ובפועל – מתאמנים דרכנו על התקשורת הבין אישית שלכם. אגב, זה אימון נוסף גם לנו.