09-7496312

במה נוכל לעניין אתכם ?

ימים א-ה : 9:00 - 17:30

תמיד פתוחים לרעיונות חדשים

תפריט

משחקי חברה למבוגרים

כיצד בוחרים את הרעיון המתאים למשחקי חברה למבוגרים ?
ומדוע עדיף להשתמש בכלים מעולם המשחק והאלתור?

מהי החשיבות של רעיונות מקוריים למשחקי חברה למבוגרים ? 

רעיון מקורי הוא לפעמים כל מה שצריך כדי להפעיל מבוגרים ולהפיק יתרונות ממשחקי חברה. לא משנה אם עורכים משחקי חברה לצרכי גיבוש, פנאי או בילוי, יש משמעות אדירה לרעיונות. הרעיון הוא המניע העיקרי של הפעילות ומה שקובע את דרגת המעורבות וההשתתפות של הקהל. בתוך כך, מבוגרים מציבים אתגר בכל הנוגע למשחקי חברה ומכאן החשיבות המיוחדת של רעיונות מחוץ לקופסה.

משחקי חברה למבוגרים די תיאטרו

כשמדובר על משחקי חברה למבוגרים רעיונות מקוריים הם קריטיים

בכל הנוגע למשחקי חברה למבוגרים, יש משמעות לכל פרט קטן. המשחק עצמו מתחיל כאשר הקהל נכנס לאולם, כי בניגוד לילדים יש למבוגרים יכולת להסיק מסקנות במהירות. במילים אחרות, במשחקי חברה אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. הפתרון הוא להשתמש ברעיון מקורי כדי לעניין את הקהל ולהפוך את משחקי החברה למשהו שהם היו רוצים להשתתף בו.

יישום רעיונות עם כלים מעולם המשחק והאלתור

בחירת הרעיון צריכה להיות פונקציה של קהל היעד, גיל המשתתפים ותחומי העניין שלהם. כדאי להיעזר במומחים שלנו כדי למצוא רעיונות מקוריים שמתכתבים עם העולם שממנו מגיע הקהל, כמו למשל בעזרת התאמתם למקצוע או לתחום שבו הם עוסקים. נוסף על כך, אנו נדע כיצד להשתמש בכלים מעולם המשחק והאלתור, המתאימים לקהל היעד. כך ניתן לשמור על ראש פתוח לרעיונות חדשים ולתת לדינאמיקה להוביל את המשחק. מהניסיון שלנו, במידה ומשיגים את המטרה הזו, משחקי החברה יהיו הרבה יותר מהנים ויעילים לכל הצדדים המעורבים.

לצוות של די-תיאטרו יש רעיון בשבילך!

הצוות של די-תיאטרו מגיע מעולם המשחק ויודע עד כמה חשוב למצוא רעיונות מקוריים למשחקי חברה למבוגרים. אנחנו מאמינים שדיאלוג יוצר שינוי ומפיקים על בסיס העיקרון הזה סוגים שונים של הדרכות, סדנאות והופעות. משחקי החברה שלנו ישאירו אותך עם טעם של עוד ויגרמו גם לאורחים שלך להרגיש בבית.

בסופו של דבר, בעת תכנון משחקי חברה למבוגרים רעיונות טובים מגיעים מכל הלב 
הצוות של די-תיאטרו כבר מחכה לך במספר הטלפון 09-7496312
עם פתרונות שככל הנראה טרם חשבת עליהם.

ניתן להזמין סדנאות המותאמות לצרכי הארגון